» oferta » folie, papy

Te oraz wiele innych materiałów dostępne jest w sprzedaży

 

Papy

                                                                                                                                                                                               

papa zwykła

Papa asfaltowa wierzchniego krycia jest przeznaczona do wykonywania podstawowych izolacji przeciwwilgociowych i wodoszczelnych, a w szczególności jako wierzchnia warstwa wielowarstwowych pokryć dachowych wykonanych na: dachach i stropach żelbetowychpodłożach betonowych w postaci gładzi cementowej ułożonej na warstwie ocieplającej,dachach z płyt korytkowych oraz płyt z betonów lekkich,deskowaniu, jako pokrycie pod dachówki, blachy itp..

                                                                                                                                                                  

papa podkładowa

Papa asfaltowa podkładowa jest przeznaczona do wykonywania podstawowych izolacji przeciwwilgociowych i wodoszczelnych, a w szczególności jako podkładowa warstwa wielowarstwowych pokryć dachowych wykonanych na: dachach i stropach żelbetowych oraz na podłożach w postaci gładzi cementowej ułożonej na warstwie ocieplającej, oraz prefabrykowanych elementach przykryć żelbetonowych oraz betonów lekkich.

 

papa wierzchniego krycia

Przeznaczona dla warstw wierzchnich na dachach nowych oraz do renowacji bitumicznych pokryć dachowych. Doskonale zastępuje dotychczas stosowane stare rozwiązanie ze zwykłą zgrzewalną papą płaską SBS, a dzięki temu radykalnie zmniejsza koszty inwestycji, przyspiesza czas pracy dekarzy oraz poprawia jakość, wydajność  i komfort pracy. Technologia Szybki Profil SBS umożliwia znacznie krótsze zgrzewanie papy do podłoża oraz oszczędza znaczne ilości gazu.

 

papa termozgrzewalna

Papa przeznaczona jest do wykonywania jedno lub dwuwarstwowych pokryć dachów metodą zgrzewania.

Papę układamy w temperaturze nie niższej niż 0 °C, na suche podłoże. Nie kładziemy na dachy oblodzone lub podczas deszczu.

 

 

Folie

 

Folia budowlana

Folie budowlane można stosować do zabezpieczenia oraz osłony miejsc przechowywania materiałów budowlanych, doraźnego zabezpieczenia połaci dachowych, ochrony płodów rolnych, itp. Główną funkcją folii budowlanych jest zabezpieczenie przed zawilgoceniem izolacji termicznej i akustycznej w strukturach podłóg


dane techniczne:
szer
. 4m gr.  0,3mm lub szer. 5m gr.  0,2mm.

Folia paroizolacyjna i metalizowana

Zbrojona folia paroizolacyjna metalizowana odbija energie cieplną i wytwarza dodatkowy efekt izolacyjny.
Folia paroizolacyjna metalizowana może być stosowana we wszystkich dachach wentylowanych i nie wentylowanych. Folie paroizolacyjne metalizowane stanowią doskonałą barierę izolacyjną dla pary wodnej, zastosowane w połączeniu z kompletnym systemem dachowym pozwalają zapewnić odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniach mieszkalnych poddasza.

dane techniczne:
szer
. 2,0m

Folia paroprzepuszczalna

Ten typ folii dachowych nazywany jest foliami paroprzepuszczalnymi, ponieważ w ich powierzchni wykonane są mikro-otwory w kształcie lejków przepuszczających parę wodną tylko w jedną stronę.

dane techniczne:
szer.
1,5m

Folia fundamentowa(kubełkowa)

Folia przeznaczona jest do zabezpieczenia zewnętrznej izolacji przeciwwilgociowej fundamentów, ścian przed uszkodzeniem mechanicznym w czasie zasypywania wykopów i osiadaniem ziemi. Doskonale sprawdza się też jako izolacja tarasów, stropów, stropodachów i podłóg. Dodatkowo poprawia izolację termiczną i dźwiękową.

dane techniczne:
szer.
1,0m, 1,5m, 2m, 2,5m

Folia do izolacji poziomej

Folia fundamentowa BOR PCV 1,0 otrzymywana jest ze zmiękczonego polichlorku winylu z dodatkiem środków pomocniczych i produkowana jest metodą kalandrowania. Folia ta zabezpiecza ściany przed kapilarnym podciąganiem wody i przeznaczona jest do wykonywania zabezpieczeń przeciwwilgociowych i wodochronnych fundamentów oraz ścian podziemnych części budynków w budownictwie ogólnym i przemysłowym.

dane techniczne:
szer
.
25cm, 30cm, 40cm, 50cm

 

Folia do ogrzewania podłogowego

Specjalistyczna folia izolacyjna, przeznaczona do stosowania przy układaniu instalacji wodnego ogrzewania podłogowego, pod i za elementy grzewcze. Zabezpieczenie płyt styropianowych przed przenikaniem wilgoci zawartej w masie betonowej jak również samej masy betonowej podczas wykonywania jastrychu, ze szczegolnym uwzględnieniem instalacji ogrzewania podłogowego

dane techniczne:
szer.
2,0m